RN731JTTD21R0B25
MFR.Part #
RN731JTTD21R0B25
JLCPCB Part #
C4320715
Description
-55℃~+155℃ 21Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS