RN731JTTD2182F50
MFR.Part #
RN731JTTD2182F50
JLCPCB Part #
C3924655
Description
-55℃~+155℃ 21.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS