RN731JTTD2182B25
MFR.Part #
RN731JTTD2182B25
JLCPCB Part #
C3957747
Description
-55℃~+155℃ 21.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS