RN731JTTD2181A10
MFR.Part #
RN731JTTD2181A10
JLCPCB Part #
C4222917
Description
-55℃~+155℃ 2.18kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS