RN731JTTD2180D10
MFR.Part #
RN731JTTD2180D10
JLCPCB Part #
C4338626
Description
-55℃~+155℃ 218Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS