RN731JTTD2153B25
MFR.Part #
RN731JTTD2153B25
JLCPCB Part #
C4048140
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS