RN731JTTD2152C50
MFR.Part #
RN731JTTD2152C50
JLCPCB Part #
C3926123
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS