RN731JTTD2150F50
MFR.Part #
RN731JTTD2150F50
JLCPCB Part #
C4335649
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS