RN731JTTD2130F50
MFR.Part #
RN731JTTD2130F50
JLCPCB Part #
C4318854
Description
-55℃~+155℃ 213Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS