RN731JTTD2130F25
MFR.Part #
RN731JTTD2130F25
JLCPCB Part #
C3924298
Description
-55℃~+155℃ 213Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS