RN731JTTD2101A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD2101A05
JLCPCB Part #
C4359685
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS