RN731JTTD20R8D50
MFR.Part #
RN731JTTD20R8D50
JLCPCB Part #
C4056468
Description
-55℃~+155℃ 20.8Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS