RN731JTTD20R5F50
MFR.Part #
RN731JTTD20R5F50
JLCPCB Part #
C4024027
Description
-55℃~+155℃ 20.5Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS