RN731JTTD20R3F25
MFR.Part #
RN731JTTD20R3F25
JLCPCB Part #
C4114854
Description
-55℃~+155℃ 20.3Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS