RN731JTTD20R0F25
MFR.Part #
RN731JTTD20R0F25
JLCPCB Part #
C4240066
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS