RN731JTTD2082D25
MFR.Part #
RN731JTTD2082D25
JLCPCB Part #
C3926199
Description
-55℃~+155℃ 20.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS