RN731JTTD2082D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD2082D10
JLCPCB Part #
C4263060
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 20.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS