RN731JTTD2082C25
MFR.Part #
RN731JTTD2082C25
JLCPCB Part #
C3976416
Description
-55℃~+155℃ 20.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS