RN731JTTD2082B10
MFR.Part #
RN731JTTD2082B10
JLCPCB Part #
C4280511
Description
-55℃~+155℃ 20.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS