RN731JTTD2081F10
MFR.Part #
RN731JTTD2081F10
JLCPCB Part #
C4346374
Description
-55℃~+155℃ 2.08kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS