RN731JTTD2053F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD2053F25
JLCPCB Part #
C4192249
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 205kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS