RN731JTTD2052F50
MFR.Part #
RN731JTTD2052F50
JLCPCB Part #
C4204079
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS