RN731JTTD2052D100
MFR.Part #
RN731JTTD2052D100
JLCPCB Part #
C4073388
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS