RN731JTTD2052C10
MFR.Part #
RN731JTTD2052C10
JLCPCB Part #
C4327249
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS