RN731JTTD2050F25
MFR.Part #
RN731JTTD2050F25
JLCPCB Part #
C4106299
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS