RN731JTTD2050D50
MFR.Part #
RN731JTTD2050D50
JLCPCB Part #
C3912057
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS