RN731JTTD2050C25
MFR.Part #
RN731JTTD2050C25
JLCPCB Part #
C4054075
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS