RN731JTTD2050B25
MFR.Part #
RN731JTTD2050B25
JLCPCB Part #
C4009399
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS