RN731JTTD2033F50
MFR.Part #
RN731JTTD2033F50
JLCPCB Part #
C3994819
Description
-55℃~+155℃ 203kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS