RN731JTTD2032C50
MFR.Part #
RN731JTTD2032C50
JLCPCB Part #
C4228573
Description
-55℃~+155℃ 20.3kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS