RN731JTTD2031D50
MFR.Part #
RN731JTTD2031D50
JLCPCB Part #
C4261587
Description
-55℃~+155℃ 2.03kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS