RN731JTTD19R6F100
MFR.Part #
RN731JTTD19R6F100
JLCPCB Part #
C4199322
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS