RN731JTTD1981F50
MFR.Part #
RN731JTTD1981F50
JLCPCB Part #
C4125011
Description
-55℃~+155℃ 1.98kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS