RN731JTTD1981F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD1981F25
JLCPCB Part #
C4177187
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.98kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS