RN731JTTD1981B25
MFR.Part #
RN731JTTD1981B25
JLCPCB Part #
C4262145
Description
-55℃~+155℃ 1.98kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS