RN731JTTD1980C10
MFR.Part #
RN731JTTD1980C10
JLCPCB Part #
C4345029
Description
-55℃~+155℃ 198Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS