RN731JTTD1980B10
MFR.Part #
RN731JTTD1980B10
JLCPCB Part #
C3954578
Description
-55℃~+155℃ 198Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS