RN731JTTD1960D25
MFR.Part #
RN731JTTD1960D25
JLCPCB Part #
C4095704
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS