RN731JTTD1932C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD1932C50
JLCPCB Part #
C4349892
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 19.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS