RN731JTTD1911F50
MFR.Part #
RN731JTTD1911F50
JLCPCB Part #
C4182340
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS