RN731JTTD1911B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD1911B25
JLCPCB Part #
C4290370
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS