RN731JTTD18R0F25
MFR.Part #
RN731JTTD18R0F25
JLCPCB Part #
C4214637
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS