RN731JTTD18R0D50
MFR.Part #
RN731JTTD18R0D50
JLCPCB Part #
C4078795
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS