RN731JTTD1890F50
MFR.Part #
RN731JTTD1890F50
JLCPCB Part #
C3961043
Description
-55℃~+155℃ 189Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS