RN731JTTD1872D25
MFR.Part #
RN731JTTD1872D25
JLCPCB Part #
C4146665
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS