RN731JTTD1871F25
MFR.Part #
RN731JTTD1871F25
JLCPCB Part #
C3921162
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS