RN731JTTD1871B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD1871B10
JLCPCB Part #
C4332742
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS