RN731JTTD1870F100
MFR.Part #
RN731JTTD1870F100
JLCPCB Part #
C4325443
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS