RN731JTTD1843F25
MFR.Part #
RN731JTTD1843F25
JLCPCB Part #
C3965282
Description
-55℃~+155℃ 184kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS