RN731JTTD1842A25
MFR.Part #
RN731JTTD1842A25
JLCPCB Part #
C3953786
Description
-55℃~+155℃ 18.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS